Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Najpiękniejsza kołysanka usypiajka dla dziecka, Przeniesie dziecko w bajkowy świat głębokiego snu
940.jpg

Najpiękniejsza kołysanka usypiajka dla dziecka

Twoje dziecko ma problemy z zasypianiem? Klasyczne kołysanki już znudziły się zarówno Tobie, jak i maluchowi? Przygotowaliśmy cudowną, inną niż wszystkie, kołysankę - usypiajkę. Ta piękna melodia jest idealna do usypiania niemowląt, ale również starszych dzieci. Podczas słuchania spokojnej melodii, organizm malucha powoli zacznie się wyciszać, serce zacznie wolniej bić, tętno spowolni, a mięśnie się rozluźnią. Muzyka do snu sprawia, że sen dziecka jest lepszy, a odpoczynek bardziej efektywny. Jest ona również bardzo przyjemna dla rodziców, którzy usypiając maluszka, chcą zrelaksować się, odprężyć i ukoić myśli. 

Bajkowy świat głębokiego snu

Spokojne, bardzo wolne dźwięki niesamowicie wyciszają i uspokajają dzieci oraz wprowadzają w fazę głębokiego snu. Nasza kołysanka to przyjemne dźwięki pozytywki - czyli coś, co dzieci uwielbiają. Dzięki ukojeniu, które daje muzyka, dziecko będzie spać spokojnie przez całą noc, nie będzie się przebudzać i płakać. Nasza melodia przeniesie dziecko w bajkowy świat głębokiego snu, z którego obudzi się dopiero rano, wypoczęte i szczęśliwe. Mamy nadzieję, że do tej pory Ty i Twoje dziecko będziecie wybierać naszą najpiękniejszą kołysankę do wieczornego rytuału usypiania :)

Polecamy również kołysankę dla dzieci z karuzeli, a także nasz kanał YouTube, gdzie znajdziecie m. in. białe szumy i inne piosenki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl