Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

CZAS NA ZABAWĘ - NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI DLA DZIECI
630.jpg

Czas na zabawę - najpiękniejsze polskie piosenki dla dzieci to wspaniała składanka dla najmłodszych. Dzieciaki fantastycznie sie przy niej bawią. Uwielbiają śpiewać tradycyjne polskie piosenki, tańczyć do nich i świetnie się bawić z rówieśnikami i przyjaciółmi. Składanka ta zawiera najpopularniejsze piosenki dla dzieci. Nie brakuje w niej także edukacyjnych piosenek dla dzieci oraz integracyjnych piosenek dla najmłodszych. 

Składanka czas na zabawę z napjpiękniejszymi piosenkami dla dzieci składa się z bardzo wielu utworów. W skład wchodzą między innymi taki piosenki jak kosi kosi łapci, stary niedźwiedź mocno śpi, cztery słonie, czarny baranie, jedzie pociąg z daleka, piosenka o piesiu tv, pajączek wesołek. Nie brakuje także piosenki o rodzinie palców, koła autobusu kręcą się, idziemy do zoo, pluszowe niedźwiadki, głowa ramiona kolana pięty, stokrotka, pieski małe dwa i wiele innych. 

Goraco polecamy także nasze najpopularniejsze piosenki dla dzieci, edukacyjne piosenki dla dzieci i tradycyjne piosenki dla dzieci. Wszystkie nasze utwory znajdzie na naszym kanale LULANKO :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl