Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Hipnoza snu dla dzieci - Piękna kołysanka dla dzieci - Usypiajka - Melodia dla niemowląt do snu
954.jpg

Hipnoza snu dla dzieci

Piękna kołysanka dla dzieci to wspaniałe rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Rodzice często mają duże problemy przy wieczornym usypianiu dzieci. Wtedy nasza kołysanka jest wspaniałym rozwiązaniem. Delikatna usypiajka wyciszy niemowlaka, zapewni błogi i spokojny sen. Łagodna muzyka do snu dla dzieci rozluźnia mięśnie, uspokaja oddech i wyrównuje tętno, dzięki czemu dziecku dużo łatwiej zapaść w sen. 

Piękna kołysanka dla dzieci

Nasza kołysanka to wspaniała muzyka głębokiego snu dla dzieci. Spokojne, powtarzające się dźwięki uspokajają maluchy, wprowadzając je w hipnozę snu. Nasza melodia dla niemowląt do snu zagłuszy dźwięki otoczenia, pozwalając dziecku spokojnie zasnąć i przespać całą noc bez przebudzeń. Następnego dnia maluch obudzi się wypoczęty i szczęśliwy. Nasza kołysanka uspokoi również dzieci, które cierpią z powodu bolesnego ząbkowania czy kolek.

 

Polecamy także naszą najnowszą muzykę relaksacyjną do snu dla dzieci! Zapraszamy również na kanał youtube

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl