Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

KOŁYSANKA NA CYMBAŁKACH
492.jpg

KOŁYSANKA NA CYMBAŁKACH to niezwykły utwór dla najmłodszych. Dźwięki cymbałków wprowadzają maluszka w stan błogiego relaksu i spokoju. Sprawia to że bardzo szybko przy nich zasypiają. Odgłosy te koją także bóle kolkowe, dzięki czemu dziecko jest znacznie spokojniejsze. Dodatkowo dzieciątko od najmłodszych lat ma kontakt z muzyką co genialnie wpływa na jego rozwój.

czytaj całość »
NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE KOŁYSANKI
490.jpg

NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE KOŁYSANKI to zestaw, który uśpi Twojego malucha w kilka minut. Jest to składanka najlepszych tradycyjnych kołysanek dla najmłodszych. Składanka ta zawiera takie hity jak Aaa Kotki Dwa, Na Wojtusia Z Popielnika, Był Sobie Król, Wlazł Kotek Na Płotek i Stary Niedźwiedź. Jest to niesamowity zestaw kołysanek dla dzieciaczków. Są one bardzo znane, a ich melodie potrafią ukołysać do snu każdego. Kołysanki wspaniale pobudzają pracę mózgu dziecka. Zadbajmy więc o prawidłowy rozwój naszego dziecka od najmłodszych lat.

czytaj całość »
KOŁYSANKA BRAHMS LULLABY
488.jpg

KOŁYSANKA BRAHMS LULLABY to niezwykła kołysanka dla najmłodszych. Bardzo delikatna i kojąca. Potrafi ukołysać do snu bardzo szybko i przyjemnie. Uwielbiana przez dzieci na całym świecie. Jest to wielki hit wśród kołysanek dla dzieci. Dzięki kołysankom buduje się niezwykła więź między matką i dzieckiem. Maluszek uwielbia słuchać głosu mamy, a w jej ramionach czuje się spokojny i bezpieczny. Kołysanki pomagają uspokoić dzieci podczas bólu kolkowego, relaksują je i wyciszają.

czytaj całość »
WLAZŁ KOTEK NA PŁOTEK
462.jpg

WLAZŁ KOTEK NA PŁOTEK to niezwykła kołysanka dla dzieci. Znana każdemu z nas. Przekazywana z pokolenia na pokolenie. Zasypiali przy niej nasi dziadkowie, rodzice i my sami. Teraz czas na nasze dzieci. Przekazujmy im tradycyjne melodie, przy których sami zasypialiśmy. Wlazł kotek na płotek to polska kołysanka, która w zaskakująco szybkim czasie ukołysze do snu Twojego maluszka. Dbaj o prawidłowy rozwój swojego dziecka, rozwijaj jego umysł przy każdej okazji.

czytaj całość »
KOŁYSANKA DLA DZIECI
460.jpg

KOŁYSANKA DLA DZIECI to fantastyczny utwór dla najmłodszych. Jej niezwykła melodia ukołysze do snu każdego maluszka. Wspaniale uspokaja i koi nerwy każdego rozdrażnionego i płaczącego dziecka. Niezwykle rytmiczna, dzięki czemu Twoja pociecha zaśnie przy niej szybko i przyjemnie. Kołysanka otula dziecko swoją melodią także podczas snu sprawiając, że sen maluszka będzie długi, spokojny i nieprzerwany. Kołysanki odgrywają ogromną rolę w życiu i rozwoju dzieci. Nie można więc o nich zapominać i należy wykorzystywać każdą okazję aby włączyć lub zaśpiewać kołysankę swojemu maleństwu.

czytaj całość »
STARY NIEDŹWIEDŹ MOCNO ŚPI
450.jpg

STARY NIEDŹWIEDŹ MOCNO ŚPI to niezwykła kołysanka dla dzieci. Każdemu z nas przypomina się dzieciństwo gdy ją słyszy. Myślami wracamy wtedy do chwil gdy śpiewały nam ja nasze mamy  i babcie. Jest to ponadczasowa kołysanka, która przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Dzieci uwielbiają jej słuchać, fantastycznie zrelaksuje i ukołysze do snu każdego.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl