Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

PLUSZOWE NIEDŹWIADKI
320.jpg

PLUSZOWE NIEDŹWIADKI to pioseneczka, którą uwielbiają małe dzieci. Jest niezwykle barwna i przedstawia losy misiów, a wiec ulubionych pluszaków każdego maluszka. Uczy ona dzieci, tego że zawsze mogą liczyć na swoich przyjaciół i nigdy nie zostaną same.

czytaj całość »
MY JESTEŚMY KRASNOLUDKI
314.jpg

MY JESTEŚMY KRASNOLUDKI to genialna piosenka dla wszystkich dzieci, zarówno małych jak i większych. Fantastycznie potrafi zachęcić dzieci do wspólnej zabawy, śpiewów i tańca. Jest to niezwykle kolorowa i barwna pioseneczka dla maluszków. Poleskie piosenki dla dzieci potrafią jednocześnie bawić i uczyć.

czytaj całość »
JESTEM SOBIE PRZEDSZKOLACZEK
312.jpg

JESTEM SOBIE PRZEDSZKOLACZEK to piosenka, która zna każdy z nas od dziecka. Tak jak nasze dzieci śpiewaliśmy ja wspólnie ze znajomymi w przedszkolu. Jest to fantastyczna piosenka dla każdego dziecka, które dopiero rozpoczyna swoja przygodę z przedszkolem.

czytaj całość »
CZARNE JAGÓDKI
306.jpg

CZARNE JAGÓDKI to świetna piosenka dla dzieci, które uwielbiają śpiewać, tańczyć i bawić się wspólnie z bohaterami na ekranie. Jest to genialna piosenka dla najmłodszych, która jednocześnie bawi i uczy. Pobudza ona kreatywność i wyobraźnie dziecka. Melodia fantastycznie wpada dzieciakom do ucha.

czytaj całość »
WLAZŁ KOTEK NA PŁOTEK
300.jpg

WLAZŁ KOTEK NA PŁOTEK to ulubiona piosenka każdego maluszka. Opisuje losy małego kotka, które dzieci śledzą z niecierpliwością. Jest to fantastyczna piosenka dla dzieci, które uwielbiają barwne i żywe postacie w bajkach. Dzieciaczki śpiewają, tańczą i fantastycznie się przy niej bawią. 

czytaj całość »
STOKROTKA
298.jpg

STOKROTKA to piosenka dla dzieci z tradycjami, które przekazywane są z  pokolenia na pokolenie każdemu maluszkowi. Każde dziecko uwielbia tańczyć z króliczkami i śpiewać wspólnie ze stokrotką. Uczy ona nasze pociechy integracji i zabawy w grupie z innymi dziećmi. Jest niesamowicie barwna, dzięki czemu dzieci szybko ja zapamiętują. 

czytaj całość »
OJCIEC WIRGILIUSZ
296.jpg

OJCIEC WIRGILIUSZ to wspaniała piosenka dla najmłodszych. Pokazuje, że wspólna nauka może być także  świetną zabawą dla każdego. Bardzo barwna i zachęcająca do ruchu dzięki czemu najmłodsi uwielbiają ja oglądać. Maluszki bawią się przy niej świetnie.

czytaj całość »
ABECADŁO
294.jpg

ABECADŁO to genialna piosenka dla dzieci, która każdemu z nich pomoże opanować alfabet. Piosenka ta w edukacyjny sposób przedstawia alfabet. Dzięki swej barwności i chwytliwej muzyce dzieci bez problemu zapamiętają cały alfabet w mgnieniu oka.

czytaj całość »
JADĄ JADĄ MISIE
292.jpg

JADA JADĄ MISIE to genialna piosenka dla dzieci małych i dużych. Niezwykle kolorowa i barwna. Przedszkolaki ją uwielbiają, ponieważ mogą wspólnie śpiewać i fantastycznie się przy niej bawić. Wspaniale integruje wszystkie maluchy. Bardzo rytmiczna i dobrze wpada w ucho.

czytaj całość »
PIESKI MAŁE DWA
290.jpg

Pieski małe dwa to znana i lubiana przez wszystkich piosenka dla dzieci. Swoją popularność zawdzięcza temu, że jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dzieci fantastycznie się przy niej bawią, uwielbiają ją śpiewać i przy niej tańczyć. Piosenka ta to gwarantowana zabawa dla każdego. 

czytaj całość »
JEDZIE POCIĄG Z DALEKA
288.jpg

Jedzie pociąg z daleka to hit pośród piosenek dla dzieci. Uczy dzieci integracji z innymi, a także jak należy bawić się w grupie. Piosenkę tę zna i uwielbia każde dziecko. Przedszkolaki świetnie się przy niej bawią i zapraszają do wspólnej zabawy wszystkich wokół. 

czytaj całość »
KUNDEL BURY
286.jpg

Kundel bury to kochana od zawsze piosenka dla dzieci małych i dużych. Tytułowy kundel jest postacią uwielbianą przez przedszkolaków, każdy z nich go zna i wie co to za postać. Piosenka ta integruje dzieci do zabawy, pobudza ich wyobraźnię, a przede wszystkim świetnie bawi.

czytaj całość »
KÓŁKO GRANIASTE
284.jpg

KÓŁKO GRANIASTE to fantastyczna polska piosenka dla dzieci. Potrafi ona porwać do tańca i rozweselić każdego malucha. Jest to fantastyczna piosenka dla przedszkolaków, ponieważ integruje i jednoczy wszystkie dzieci, które biorą udział w zabawie. 

czytaj całość »
Kaczuszki
282.jpg

KACZUSZKI to piosenka dla każdego dziecka, które lubi śpiew, ruch, taniec i integracje z innymi maluszkami. Jest to piosenka, która zna każdy mały i duży. Kolorowe kaczuszki tańczą i bawią się do rytmu muzyki, dzięki czemu dzieci mogą włączyć się w tę zabawę. Przedszkolaki przepadają za tą piosenką i tą zabawą.

czytaj całość »
CZARNY BARANIE
280.jpg

CZARNY BARANIE to fantastyczna piosenka dla dzieci. Opisuje ona przygodę baranka w młynie i pokazuje jego poszczególne czynności. Piosenka bawi i jednocześnie uczy dlatego jest idealna do zabaw z dziećmi. Wspólne śpiewanie buduje więź z dziećmi i pozwala lepiej je zrozumieć.

czytaj całość »
STO LAT
278.jpg

STO LAT to piosenka, która towarzyszy nam od pierwszych naszych urodzin. Każdemu dziecku kojarzy się z prezentami, tortem, przyjęciem i świetną zabawą. Dzieci czekają na urodziny z niecierpliwością aby móc świętować je z przyjaciółmi i rodziną. 

czytaj całość »
KOŁA AUTOBUSU KRĘCĄ SIĘ
276.jpg

KOŁA AUTOBUSU KRĘCĄ SIĘ to fantastyczna piosenka dla dzieci małych i większych. Jest bardzo żywa i energiczna dzięki czemu dzieci świetnie się przy niej bawią. Przedszkolaki uwielbiają przy niej śpiewać i tańczyć, a także naśladować dźwięki jakie wydaje autobus. 

czytaj całość »
DZIADEK FAJNĄ FARMĘ MIAŁ
270.jpg

DZIADEK FAJNA FARMĘ MIAŁ to świetna piosenka integracyjna dla dzieci w każdym wieku. Pobudza i rozwija wyobraźnie dzieci poprzez śpiew i ruch. Uwielbiana przez przedszkolaków i starsze dzieci. Jest ponadczasowa i każde dziecko będzie się przy niej fantastycznie bawiło.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl