Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

GDZIE JA MIESZKAM - GOSPODARSTWO
366.jpg

GDZIE JA MIESZKAM - GOSPODARSTWO to wspaniała bajka dla dzieci, która przedstawia zwierzaki w gospodarstwie. Przedstawia dom każdego z nich oraz uczy dzieci jakie odgłosy wydają poszczególne zwierzęta. Bardzo edukacyjna bajeczka dla najmłodszych, którzy przepadają za zwierzątkami. uwielbiana przez wszystkie dzieci.

czytaj całość »
ENERGICZNY LENIWIEC
362.jpg

ENERGICZNY LENIWIEC to wspaniała piosenka dla dzieci. Pełna jest kolorów, ruchu i pozytywnej energii. Energiczny leniwiec to postać uwielbiana przez dzieci w każdym wieku. Potrafi je niezwykle zaciekawić i rozbawić swoja osoba dlatego dzieci tak chętnie go oglądają.

czytaj całość »
MIAŁA BABA KOGUTA
360.jpg

MIAŁA BABA KOGUTA to idealna piosenka dla dzieci małych i dużych. Opisuje kobietę, która wkłada zwierzęta do przeróżnych rzeczy. Niezwykle bawi najmłodszych, a dzięki wspaniałej muzyce szybko wpada w ucho. Jest to bardzo żywa i energiczna piosenka dla każdego.

czytaj całość »
KARETKA POGOTOWIA
356.jpg

KARETKA POGOTOWIA to fantastyczna piosenka dla dzieci, która nauczy je szybko reagować na sytuacje krytyczne. Maluszki dzięki niej zapamiętają numer alarmowy i i będą mogły go użyć gdy będzie potrzebny. Jest to bardzo edukacyjna piosenka, która przygotuje dzieci na udzielenie szybkiej pomocy drugiej osobie.

czytaj całość »
SŁONECZKO PÓŹNO DZISIAJ WSTAŁO
354.jpg

SŁONECZKO PÓŹNO DZISIAJ WSTAŁO to niezwykła piosenka dla dzieci. Pokazuje ich ulubione słoneczko, które jest smutne i chowa się za chmurkami. Dzieci nie pozwolą się smucić więc śpiewają mu i machają do niego radośnie. Jest to bardzo energiczna i pozytywna piosenka dla najmłodszych.

czytaj całość »
SZYBKI ŻÓŁW
350.jpg

SZYBKI ŻÓŁW to genialna piosenka dla najmłodszych. Pokazuje, że można stać się kim tylko zapragniesz. Uczy zdrowego trybu życia i zachęca maluszki do codziennego ruchu i ćwiczeń. Kontrowersyjne przedstawienie żółwia niezwykle bawi dzieci. Jest to integracyjna piosenka dla dzieci, które chcą dobrze się wspólnie bawić podczas codziennej gimnastyki. 

czytaj całość »
ZUZIA LALKA NIEDUŻA
348.jpg

ZUZIA LALKA NIEDUŻA to wspaniała bajka dla dzieci, zwłaszcza dziewczynek. Przedstawia wspaniałą lalkę Zuzie, która jest cała ze szmatek i jest ulubienicą swojej właścicielki. Jest to fantastyczna piosenka dla najmłodszych, niezwykle kolorowa i wpadająca w ucho. Ma bardzo wielu zwolenników w każdym wieku na całym świecie. 

czytaj całość »
SIAŁA BABA MAK
346.jpg

SIAŁA BABA MAK to fantastyczna piosenka dla dzieci. Niesie ze sobą ziarno naszej kultury i obyczajów. Jest to tradycyjna polska piosenka, którą zna każdy mały i duży. Dzięki swej rytmice i barwnych kolorach przyciąga do siebie sporą część dzieci, które uwielbiają jej słuchać. Piosenka ta buduje wspaniałą więź między pokoleniami. 

czytaj całość »
SZUKAM MAMY
344.jpg

SZUKAM MAMY to wspaniała bajka dla każdego dziecka. Niezwykle edukacyjna i kolorowa. Przedstawia ulubione postacie dzieciaków, czyli zwierzęta gospodarstwa domowego. Najmłodsi uwielbiają ja oglądać i naśladować odgłosy poszczególnych zwierząt. Piesio szuka mamy wśród zwierząt z gospodarstwa, dlatego nasze pociechy mają okazje poznać każde z nich po kolei. 

czytaj całość »
NIEZBYT MĄDRA SOWA
342.jpg

NIEZBYT MĄDRA SOWA to genialna piosenka dla najmłodszych. Pokazanie sowy w innym świetle niż zwykle fantastycznie bawi dzieci i zmusza do przemyśleń. Kolorowe zwierzaki z bajki są uwielbiane przez dzieci i bardzo chętnie oglądane. Najmłodsi uwielbiają postać niezbyt mądrej sowy i z zaciekawieniem obserwują inne zwierzęta występujące w piosence.

czytaj całość »
KRAKOWIACZEK JEDEN
340.jpg

KRAKOWIACZEK JEDEN to niezwykła piosenka na dzieci małych i dużych. Znana i lubiana przez przedszkolaki, które potrafią ja fantastycznie zaśpiewać i zatańczyć. Jest to ponadczasowy hit wśród piosenek, który przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Piosenka ta genialnie bawi i jednocześnie uczy nasze dzieci tradycji.

czytaj całość »
BYŁA SOBIE ŻABKA MAŁA
338.jpg

BYŁA SOBIE ŻABKA MAŁA to fantastyczna piosenka dla dzieci małych i dużych. Genialnie integruje do wspólnej zabawy. Dzieci razem śpiewają i świetnie się bawią przy tej piosence. Żabka mała to obowiązkowy repertuar każdego przedszkolaka. Piosenka ta ma wspaniały morał, dlatego wspaniale uczy przez zabawę. 

czytaj całość »
NASZA ZIMA ZŁA
336.jpg

NASZA ZIMA ZŁA to genialna piosenka dla dzieci o zimie. Pokazuje ona jak wspaniale można spędzać ferie zimowe oraz czas z przyjaciółmi na śniegu. Przedstawia dzieciom szereg możliwości jaki ich czeka gdy spadnie śnieg i będą mogli razem z przyjaciółmi spędzać czas na białym śniegu.

czytaj całość »
PADA ŚNIEG, DZWONIĄ DZWONKI SAŃ
334.jpg

PADA ŚNIEG, DZWONIĄ DZWONKI SAŃ to wspaniała piosenka dla dzieci, które nie mogą doczekać się zimy i świąt. Dzieci znają i uwielbiają tę piosenkę od zawsze. Pokazuje ona jak fantastycznie można wspólnie spędzać czas podczas zimowych wieczorów. Jest to integracyjna piosenka dla dzieci w każdym wieku. Potrafi porwać do zabawy każdego maluszka.

czytaj całość »
CZTERY SŁONIE
332.jpg

CZTERY SŁONIE to wspaniała piosenka dla dzieci. Przedstawia przygody czterech genialnych misiów, które wspólnie zwiedzają świat. Cztery słonie to edukacyjna piosenka dla najmłodszych. Potrafi genialnie zintegrować i rozbawić każdą grupę dzieci.

czytaj całość »
KLE KLE BOĆKU
330.jpg

KLE KLE BOĆKU to idealna piosenka dla każdego dziecka. Przedstawia nasze obyczaje i kulturę. Pokazuje dzieciom jak zmienia się świat na wiosnę i jakie obowiązki z tym przychodzą. Fantastycznie bawi najmłodszych, a także genialnie pobudza ich wyobraźnie.

czytaj całość »
TA DOROTKA
328.jpg

TA DOROTKA to fantastyczna piosenka dla dzieci w każdym wieku. Maluszki uwielbiają ją śpiewać i do niej tańczyć. Niezwykle bawi i zachęca do wspólnej zabawy. Potrafi niesamowicie zintegrować każdą grupę dzieciaczków. Dzięki swej graficie potrafi przyciągnąć wzrok każdego dziecka.

czytaj całość »
PANIE JANIE
324.jpg

PANIE JANIE to świetna piosenka dla dzieci w każdym wieku. Dzieciaki fantastycznie się przy niej bawią. Jest to światowy hit dla każdego. Świetnie wpada w ucho i zostaje tam na długo. Każdy zna, słucha, śpiewa i świetnie się przy niej bawi.

czytaj całość »
CHOĆ MAM RĄCZKI MAŁE
322.jpg

CHOĆ MAM RĄCZKI MAŁE to piosenka do najmłodszych. Przedstawia małą dziewczynkę, która pomaga swojej mamie w pracach codziennych. Jest to niezwykle edukacyjna piosenka dla maluszków. Zna ja każdy z nas, ponieważ przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl