Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

W PODRÓŻY DO AFRYKI
420.jpg

W PODRÓŻY DO AFRYKI to niezwykła piosenka dla najmłodszych. Przedstawia zwierzęta dzikiej afryki. Dzieci poznają nie tylko ich wygląd ale również ich odgłosy jakie wydają. Dzieciaczki fantastycznie się przy niej bawią poznając coraz to nowe zwierzęta. Zabawa dla całej rodziny gwarantowana. 

czytaj całość »
MAM CHUSTECZKĘ HAFTOWANĄ
418.jpg

MAM CHUSTECZKĘ HAFTOWANĄ to niezwykła piosenka dla dzieci. Zabawa przy tej piosence polega na tym aby wybrać osobę, której chce się ofiarować chusteczkę i pocałować tę osobę. Zabawa ta jest niesamowita. Dzieciaki ją uwielbiają. Potrafi zintegrować do wspólnej zabawy każdą grupę dzieci.

czytaj całość »
SKROMNY PAW
416.jpg

SKROMNY PAW to niezwykła piosenka dla dzieci. Głównym bohaterem jest skromny paw, który nie chce się chwalić swoimi walorami i pięknym ogonem. Nie jest on jak inne zwierzęta, które wspaniale reprezentują swoje atuty przed innymi zwierzętami. Skromny paw to wspaniała lekcja skromności dla najmłodszych. 

czytaj całość »
WIELKIE PORUSZENIE
414.jpg

WIELKIE PORUSZENIE to niezwykła piosenka dla dzieci. Pokazuje dzieciom jak ważny jest ruch w życiu każdego człowieka. Codzienna gimnastyka jest niezwykle ważna. Dzięki ćwiczeniom człowiek czuje się zdrowy i silny. Zaszczepmy ten zwyczaj w naszych dzieciach od małego i świećmy dla nich odpowiednim przykładem. 

czytaj całość »
DOMOWE ZOO
412.jpg

DOMOWE ZOO to genialna piosenka dla dzieci. Przedstawia dziewczynkę, która ma w domu swoje własne zoo, ponieważ mieszka z pieskiem, kanarkiem, chomikiem i kotkiem. To całkiem dużo zwierząt jak na jeden dom. Kontakt dzieci ze zwierzętami jest bardzo ważny, ponieważ wspaniale wpływa na rozwój dziecka. 

czytaj całość »
ZWIERZĘTA W GOSPODARSTWIE
410.jpg

ZWIERZĘTA DLA DZIECI NA WSI to niezwykła bajka dla każdego dziecka. Dzięki niej dzieciaczki nauczą się rozpoznawać poszczególne zwierzęta żyjące na wsi oraz będą wiedziały jakie odgłosy wydaja poszczególne z nich. Niezwykle edukacyjna bajka dla najmłodszych, przy której fantastycznie bawi się cała rodzina.

czytaj całość »
ZWIERZĘTA LASU
408.jpg

ZWIERZĘTA LASU to niezwykła bajka dla dzieci małych jak i większych. Sowa w ciekawy sposób prowadzi zabawę z dziećmi, dzięki czemu fantastycznie utrzymuje ich uwagę i skupienie. Dzieci mogą zgadywać, które ze zwierząt żyjących w lesie pokazała sowa. Dzięki niej nauczą się również cech charakteryzujących dane zwierzę. 

czytaj całość »
WYCIECZKA DO ZOO
406.jpg

WYCIECZKA DO ZOO to niezwykła piosenka dla dzieci. Przedstawia wyprawę do zoo i poznawanie w nim różnych gatunków zwierząt. Dzieciaki uwielbiają ją oglądać, ponieważ przedstawia to co uwielbiają najbardziej, a więc zwierzęta. Egzotyczne zwierzęta można spotkać tylko w zoo, do którego każde dziecko lubi chodzić. Piosenka gwarantuje wspaniałą zabawę dla całej rodziny. 

czytaj całość »
ZIEMIA WYSPA ZIELONA
404.jpg

ZIEMIA WYSPA ZIELONA to fantastyczna piosenka dla dzieci. W piosence mowa jest o naszej planecie. Przedstawiona jest ona jako wyspa dzielona, ponieważ tylko na niej możliwe jest życie. Tylko na ziemi również jest tak wspaniała przyroda i zwierzęta. Pamiętajmy jednak, że o przyrodę należy dbać i musimy tego nauczyć nasze dzieci od małego.

czytaj całość »
LENIWA MRÓWKA
402.jpg

LENIWA MRÓWKA to genialna piosenka dla dzieci. Mrówka, która odwraca się od obecnego trybu życia bardzo bawi dzieci. Przemiana mrówki polega na tym, że nie chce ona być już pracowita, a woli leniuchować sobie na hamaku i pic zimną lemoniadę. Dzieci uwielbiają leniwą mrówkę i fantastycznie się przy niej bawią. 

czytaj całość »
PIOSENKA O MAMIE
400.jpg

PIOSENKA O MAMIE to niezwykły utwór, który zaśpiewany przez dziecko zachwyci każdą mamę. Piosenka uczy dzieci jak ważna jest mama w ich życiu.Pokazuje im że na nią zawsze mogą liczyć i mama zawsze im pomoże. Niezwykła piosenka opowiada o tym jak ważna jest mama w życiu każdego dziecka. 

czytaj całość »
STRAŻACKI WÓZ
398.jpg

STRAŻACKI WÓZ to piosenka dla dzieci zapewniająca atrakcje dla całej rodziny. Dzięki niej dzieciaki wiedzą na czym polega praca straży pożarnej oraz w jakich sytuacjach jest wzywana. Niezwykle edukacyjna piosenka, która uczy nasze dzieci jak powinny się zachowywać w sytuacjach krytycznych. Piosenka ta gwarantuje wspaniałą zabawę dla całej rodziny.

czytaj całość »
ZABIORĘ BRATA NA KONIEC ŚWIATA
394.jpg

ZABIORĘ BRATA NA KONIEC ŚWIATA to wspaniała piosenka dla wszystkich dzieci. Przedstawia niezwykłą wieź między rodzeństwem. Uczy najmłodszych jak powinni zachowywać się wobec rodzeństwa i najbliższych. Piosenka niezwykle integruje wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Niezwykle bawi i przywołuje uśmiech na twarzy każdego dziecka.

czytaj całość »
ROLNIK SAM W DOLINIE
392.jpg

ROLNIK SAM W DOLINIE to niezwykła piosenka dla każdego dziecka. Opisuje życie rolnika w pięknej dolinie. Piosenka pełna kolorów i fantastycznej zabawy. Każdy maluch zna ja i potrafi zaśpiewać. Piosenka ta niezwykle integruje każde dzieci do wspólnej zabawy,  zapewniając im przy tym jednocześnie niezapomniane przygody. Świetna zabawa dla całej rodziny!

czytaj całość »
ALFABET DLA DZIECI
390.jpg

ALFABET DLA DZIECI to niezwykła piosenka dla najmłodszych. Przedstawia nasz polski alfabet i opisuje każdą literkę po kolei. Dzięki niej dzieciaczki bardzo szybko nauczą się alfabetu poprzez fantastyczna zabawę. Bardzo barwna, posiadająca niezwykłe animacje i przekaz. Maluchy uwielbiają ja za całokształt. W niezwykle zabawny sposób przekazuje najmłodszym wiedzę.

czytaj całość »
KOMAREK UPRZEJMIACZEK
384.jpg

KOMAREK UPRZEJMIACZEK to wspaniała piosenka dla dzieci. Obrazuje komara, który jest inny niż reszta jego gatunku. Komar chce być miły, nikomu nie chce przeszkadzać  i chce się zaprzyjaźniać z dziećmi. Jest to świetna piosenka, która potrafi rozbawić całą rodzinę i zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy.

czytaj całość »
PAN POLICJANT
382.jpg

PAN POLICJANT to fenomenalna piosenka dla dzieci. Przedstawia ona pracę i obowiązki policji. Dzięki niej dzieci będą wiedziały na czym ona polega, a także w jakich sytuacjach wzywa się policję. Numer alarmowy powtarzany jest w piosence kilka razy, dzięki temu maluszki na pewno go zapamiętają. Jest to genialna piosenka, która gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny.

czytaj całość »
NAUKA ZWIERZĄT DLA DZIECI - SAFARI
380.jpg

NAUKA ZWIERZĄT DLA DZIECI - SAFARI to genialna bajka dla dzieci. Każdy maluch uwielbia zwierzęta, a co za tym idzie bajeczki o nich. Dlatego też nauka zwierząt dla dzieci Safari jest tak chętnie oglądaną bajeczką. Maluszki fantastycznie się przy niej bawią, uwielbiają razem z przyjaciółmi odgadywać co to za zwierzę. Jest to fantastyczna zabawa dla całej rodziny!

czytaj całość »
ŁAPY, ŁAPY CZTERY ŁAPY
374.jpg

ŁAPY, ŁAPY CZTERY ŁAPY to niezwykła piosenka dla najmłodszych. Kojarzy się ze słodkim pieskiem, który jest przyjacielem i strażnikiem każdego dziecka. Piosenka ta potrafi wspaniale porwać do zabawy każde dziecko. Zapewnia fantastyczną zabawę dla całej rodziny. Każdy przedszkolak ją zna i potrafi zaśpiewać cztery łapy.

czytaj całość »
GDZIE JA MIESZKAM - LAS
370.jpg

GDZIE JA MIESZKAM - LAS to fenomenalna bajeczka dla wszystkich dzieci. W wspaniały sposób przedstawia poszczególne zwierzęta zamieszkujące las. Maluszki mogą dokładnie je poznać, a także dowiedzieć się gdzie każde z nich mieszka. Bajeczka ta uwielbiana jest przez wszystkie dzieci, ponieważ oglądając ją fantastycznie się bawią z przyjaciółmi.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl