Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

SZUM PŁYNĄCEGO KAJAKA
200.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum kajaka. Tak, odgłos płynącego kajaka to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum płynącego kajaka pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM BICIA SERCA
194.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Bicie serca. Tak, bicie serca to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum bicia serca pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM WIOSŁOWANIA
192.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum wiosłowania. Tak, odgłos wiosłowania to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum wiosłowania pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM PRYSZNICA
190.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum prysznica. Tak, odgłos prysznica to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum prysznica pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM ZRASZACZA
188.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum zraszacza. Tak, odgłos zraszacza to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum zraszacza pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM BURZY
186.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Odgłosy burzy. Tak, odgłosy burzy to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum burzy pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM DESZCZU
184.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum deszczu. Tak, odgłos deszczu to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum deszczu pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
ŚPIEW PTAKÓW
180.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Śpiew ptaków. Tak, śpiew ptaków to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Śpiew ptaków pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM ZAMIECI SNIEŻNEJ
178.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Zamieć śnieżna. Tak, odgłos zamieci śnieżnej to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum zamieci śnieżnej pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM WENTYLATORA
176.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum wentylatora. Tak, odgłos wentylatora to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum wentylatora pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM TELEWIZORA
174.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum telewizora. Tak, odgłos telewizora to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum telewizora pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM ELEKTRYCZNEJ SZCZOTECZKI
172.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum elektrycznej szczoteczki. Tak, szum elektrycznej szczoteczki to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum elektrycznej szczoteczki pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM PRALKI
170.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum pralki. Tak, odgłos pralki to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum pralki pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM PROGRAMATORA
168.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum programatora. Tak, odgłos programatorato jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum programatora pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM WIATRAKA
166.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum wiatraka. Tak, odgłos wiatraka to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Dźwięk wiatraka pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM OKAPU
164.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum okapu. Tak, szum okapu to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Szum okapu pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
SZUM DRUKARKI
162.jpg

Już czas abyście poznali banalny, ale niesamowicie skuteczny trik. Dwa słowa. Szum drukarki. Tak, odgłos drukarki to jeden z najskuteczniejszych szumów usypiających noworodki i dzieci. Dźwięk drukarki pomaga nie tylko uśpić niemowlaka, lecz również doskonale uspokaja płaczące dziecko.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl