Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka klasyczna dla dzieci | Muzyka Do Snu | Pianino Do Snu | Muzyka klasyczna dla niemowląt
774.jpg

Muzyka klasyczna dla dzieci to doskonały utwór dla rodziców, którzy chcą nauczyć swoje dziecko samodzielnego zasypiania. To sprawdzona metoda na szybki i głęboki sen dziecka. Maluszki uwielbiają zasypiać przy delikatnych dźwiękach pianina. Kojąca muzyka klasyczna ukołysze każdego maluszka do snu w kilka minut. Przekonaj się sam jaka jest skuteczna. 

czytaj całość »
Wyciszająca muzyka dla Twojego dziecka
706.jpg

Wyciszająca muzyka dla maluszka to genialny sposób na szybki i głęboki sen dziecka. Nie wiesz jak uspokoić dziecko? Nasza melodia zrobi to za Ciebie. Utwór ten nie tylko wspaniale wycisza i uspokaja, ale także relaksuje zarówno mamę jak i maluszka. Jest to także wspaniała muzyka głębokiego snu. Nasz utwór ukołysze każdego snu w kilka minut. 

czytaj całość »
Kojąca muzyka klasyczna dla maluszka
702.jpg

Nasza kojąca muzyka klasyczna dla dzieci to niewiarygodnie szybki sposób na głęboki sen dziecka. Muzyka ta wspaniale wycisza, relaksuje i uspokaja maluszka, dzięki czemu zasypia on w kilka chwil. Maluszki uwielbiają kojące dźwięki pianina. Wspaniale się przy nich relaksują i odpoczywają jak nigdy wcześniej. 

czytaj całość »
Kojąca muzyka dla kobiet w ciąży do odpoczynku
700.jpg

Jesteś zmęczona, zestresowana i nie wiesz jak się zrelaksować? Nasza kojąca muzyka dla kobiet w ciąży zrobi to za Ciebie. Wspaniale odpręża, wycisza i relaksuje. Nazywana jest także muzyką ukojenia. Idealna do odpoczynku w środku dnia lub relaksu pod koniec wyczerpującego dnia. Przekonaj się sam jaka jest skuteczna. 

czytaj całość »
Melodie z pozytywki
688.jpg

Melodie płynące z pozytywki to rewelacyjny sposób na uspokojenie płaczącego dziecka oraz na sen maluszka. Delikatne dźwięki z pozytywki uśpią każde dziecko!:)

czytaj całość »
Relaksująca muzyka dla kobiet w ciąży :)
684.jpg

Kochane Mamy, przygotowaliśmy dla Was relaksującą muzykę, dzięki której poczujesz się spokój i harmonię. Podczas ciąży bywają również ciężkie momenty, dlatego bardzo ważne jest to, aby pamiętać o relaksie i odpoczynku. Włącz naszą muzykę relaksacyjną i ... odpocznij :)

czytaj całość »
Czas na popołudniową DRZEMKĘ z naszą muzyką klasyczną dla dzieci
634.jpg

Muzyka klasyczna odgrywa ogromną rolę w życiu każdego maluszka. Utwory z muzyka klasyczną sprawiają, że dzieci szybko się relaksują, uspokajają i wyciszają. W konsekwencji zasypiają w kilka minut. Muzyka doskonale wpływa na wyobraźnie i rozwój mózgu dziecka. Maluszki, które słuchały takiej muzyki w przyszłości  dużo łatwiej nawiązują kontakt z rówieśnikami i przejawiają talenty artystyczne. Zaletą muzyki klasycznej jest także to, że uwielbiana jest przez osoby w każdym wieku. Mogą słuchać jej więc rodzice wspólnie z dziećmi. 

czytaj całość »
Muzyka klasyczna dla dzieci do snu
606.jpg

Muzyka klasyczna to doskonały utwór dla każdego maluszka. Świetnie wpływa na rozwój dziecka oraz pobudza jego ciekawość świata. Z takimi utworami dziecko szybciej się rozwija i jest bardziej otwarte na świat.

czytaj całość »
Pianino dla maluszka
482.jpg

Muzyka klasyczna dla dzieci to idealne rozwiązanie przed snem i nie tylko. Maleństwa wbrew pozorom bardzo lubią muzykę klasyczną i bardzo szybko przy niej zasypiają. 

czytaj całość »
Muzyka głębokiego snu
476.jpg

Nasza muzyka klasyczna - muzyka głębokiego snu jest idealna dla dzieci, rodziców, jak i osób cierpiących na insomnię. Kojące, delikatne dźwięki pomogą się wyciszyć, zrelaksować i usnąć.

czytaj całość »
Klasyczna muzyka do snu dla bobasa !
474.jpg

Muzyka znacząco wpływa na rozwój dziecka, nawet gdy znajduje się ono jeszcze w brzuchu mamy. Jak najwcześniej więc oswajaj dziecko z muzyką – to nie tylko przyjemny relaks, ale też bodziec dla rozwoju mózgu. Dzięki muzyce dziecko będzie spokojniejsze, wrażliwsze, bardziej kreatywne i zdolne.

czytaj całość »
Muzyka klasyczna a przyszłość muzyczna dziecka?
472.jpg

Muzyka klasyczna dla dzieci pomaga w rozwoju dziecka. W kształtowaniu uzdolnień muzycznych może przeszkadzać nadmierne używanie radia i telewizji - niemal wszędzie obecny hałas i szum, jakie panują w otoczeniu dziecka, przeszkadzają mu zwrócić uwagę na subtelne dźwięki muzyczne.

czytaj całość »
Piękny klasyczny utwór dla malucha
470.jpg

Muzyka klasyczna ma niesamowity wpływ na rozwój malucha. Przez muzykę i w niej tworzą oni swój świat przeżyć oraz wzruszeń wzbogacających życie. Muzyka wyostrza wrażliwość, rozwija wyobraźnię, uczy samodzielności myślenia oraz zaspokaja potrzebę ekspresji. Należy do najbardziej wyszukanych form artystycznych.

czytaj całość »
Muzyka klasyczna dla dzieci - DO SNU
468.jpg

Muzyka klasyczna puszczana muzykom przed snem to doskonały sposób na wyciszenie oraz szybkie zaśnięcie dziecka. Dobrym sposobem na sen malucha są nie tylko kołysanki i białe szumy - spróbuj puścić Twojemu maluszkowi muzykę klasyczną i zobacz jak usypia:)

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl