Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum wiatru, śpiew ptaków, odgłosy lasu | Odgłosy natury dla dzieci do snu
848.jpg

Szum lasu, wywołany przez wiatr poruszający drzewami, oraz śpiew ptaków to dźwięki tak kojące i rozluźniające, a zarazem tak pozytywne, że są w stanie uspokoić nawet najbardziej rozemocjonowane dziecko. Pomagają także zasnąć w spokoju i efektywnie wypocząć nie tylko maluchom, ale też dorosłym. 

czytaj całość »
Usypiające Mruczenie Kota - Włącz Dziecku Do Snu i Zobacz Jak Zasypia Po Kilku Minutach
830.jpg

Jeśli chcesz, żeby dziecko zasnęło w kilka minut, koniecznie spróbuj włączyć mu usypiające mruczenie kota do snu. Maluch zaśnie spokojnym i odprężającym snem i nie będzie się przebudzał. Dźwięki białego szumu redukują stres i rozluźniają mięśnie, a także odprężają mózg. Przy nich dziecko bardzo szybko się uspokaja i zapada w głęboki sen. 

czytaj całość »
Szum płynącej rzeki w lesie - Usypiające dźwięki natury - szum wody - odgłosy lasu - relaks i sen
818.jpg

Szukasz muzyki, która uśpi Twoje dziecko w rewelacyjnie szybkim czasie? Muzyka natury będzie zatem najlepszym rozwiązaniem. Wspaniale koi dziecko, wycisza je i uspokaja. W konsekwencji maluszek zasypia w niewiarygodnie szybkim czasie, a jego sen jest zaskakująco spokojny, długi i nieprzerwany. Muzyka ta może towarzyszyć Twojemu dziecku podczas snu przez całą noc. 

czytaj całość »
Najlepszy sposób na sen dziecka - włącz szum wody z prysznica…
810.jpg

Szukasz dźwięki, który ukoi Twojego maluszka podczas kolki i ząbkowania? Nasz biały szum wody z prysznica szybko ukoi maluszka, wyciszy go oraz zrelaksuje. To wspaniała muzyka do snu dla niemowląt. Dźwięk ten przypomina dzieciom czas spędzony w brzuszku mamy. Czują się więc przy nim bezpieczne i szybko zasypiają. Szum wody dodatkowo zagłusza wszelkie obce dźwięki dzięki czemu maluszek może przespać bez trudu całą noc :) 

czytaj całość »
Biały Szum Zamieć Śnieżna - Zimowy Szum Uśpi Twoje Dziecko W Minutę - Szum Wiatru - Śnieg
782.jpg

Chcesz szybko ukołysać maluszka do snu, ale nie wiesz jak? Nasz biały szum zamieci śnieżnej Cię w tym wyręczy. Przy tym utworze Twój malec nauczy się samodzielnego zasypiania. Zaśnie szybko i przyjemnie. Dodatkowo utwór ten przyniesie mu wycieszenie, ukojenie i relaks. To najlepszy sposób na szybki sen dziecka. Przekonaj się sam jaki jest skuteczny. 

czytaj całość »
Biały Szum Zamieci Śnieżnej - Dźwięk Chodzenia Po Śniegu
776.jpg

Chcesz uśpić swoje dziecko w kilka minut, ale nie wiesz jak? Użyj naszego białego szumu chodzenia po śniegu i przekonaj się sam jaki jest skuteczny. Przy tym dźwięku każdy maluszek zaśnie w mgnieniu oka. To sprawdzony sposób na szybki sen dziecka. To bardzo relaksujący dźwięk, który utuli maluszka do snu w kilka minut. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl